
Графічний планшет HUION 420 USB 4.17 x 2.34 дюйма Чорний
Продавець: Big Lavka
1 080 ₴1 440 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1002-666-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Графічний планшет HUION 420 USB 4.17 x 2.34 дюйма Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Huion |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 176 мм |
| Интерфейсы | USB |
| Количество градаций нажатия | 2048 |
| Особенности | Ластик |
| Разрешение | 4000 lpi |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 75 мм |
| Формат рабочей поверхности | A7 |
| Ширина | 115 мм |
| Диагональ экрана устройства | 6" |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-03
Дуже дякую
Переваги
Ввічливий продавець


