
Гребінець-випрямляч для волосся 526 Фен-щітка з гарячим повітрям Фіолетовий
Продавець: Kanctovar
349 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 16787-Ф/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гребінець-випрямляч для волосся 526 Фен-щітка з гарячим повітрям Фіолетовий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Тип | Стайлеры воздушные |
| Потребляемая мощность | 25 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Терморегулятор | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Цвет корпуса | Фиолетовый |
| Состояние | Новое |
| Вращение насадки | Нет |
| Насадка-щетка | Да |
| Вес | 0.211 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-30
Все прийшло.швидко і вчасно.нажаль довелося відмовитись .по сімейних обставинах .довга поїздка
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності




