
Грошовий пістолет із 100 сувенірними купюрами червоного кольору 6106-41 в упаковці 1 шт
Продавець: Velotrend
399 ₴799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 115986/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Грошовий пістолет із 100 сувенірними купюрами червоного кольору 6106-41 в упаковці 1 шт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Высота | 85 мм |
| Длина | 195 мм |
| Комплектация мишенью | Нет |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пистолет |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 170 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності