
Гриль для барбекю бездимний з решіткою 32×32×11,5 см NO.898 / Портативний гриль піч / Компактний гриль-барбекю
Продавець: GoodChoise
355 ₴507,14 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234584245
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гриль для барбекю бездимний з решіткою 32×32×11,5 см NO.898 / Портативний гриль піч / Компактний гриль-барбекю». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 115 мм |
| Длина | 320 мм |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Состояние | Новое |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип топлива | Древесный уголь |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 320 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-05
Рекламне зображення товару на сайті продавця не відповідає тому, який надходить після замовлення. Продавець проігнорував коментар до замовлення у якому було зазначено, що замовляється товар саме такий, який зображений на рекламному фото.Ну і доставка по Україні 10 діб це занадто.Не рекомендую.
Переваги
Товар не відповідав опису, Відправляли довше обіцяного