
Гриль електричний притискний електрогриль Rainberg RB-5401 1500W YU227
Продавець: YouShine
903 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 5401RBGRL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гриль електричний притискний електрогриль Rainberg RB-5401 1500W YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Rainberg |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант установки | Настольный |
| Глубина рабочей поверхности | 145 мм |
| Защита от перегрева | Да |
| Съемные нагреваемые пластины | Нет |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Наличие антипригарного покрытия | Да |
| Регулируемая высота гриля | Нет |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Терморегулятор | Да |
| Термоизолированный корпус | Да |
| Тип нагреваемой поверхности | Ребристая плита |
| Тип прибора | Электрический контактный гриль |
| Ширина рабочей поверхности | 230 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-10