
Гучний зв'язок Bluetooth Car Kit Червоний
Продавець: Mytorg
505 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 0405-003-01
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гучний зв'язок Bluetooth Car Kit Червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Автомобильный адаптер | Да |
| Автономное питание | Есть |
| Высота | 14 мм |
| Дисплей | Нет |
| Длина | 129 мм |
| Поддержка iPod | Нет |
| Подключение устройства | Bluetooth |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 49 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


