
Гумка еластична для художніх робіт "Клячка" HJ-6653 в упаковці 36 шт
Продавець: Kanctovar
320 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 113535/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гумка еластична для художніх робіт "Клячка" HJ-6653 в упаковці 36 шт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Назначение | Для удаления графитовых надписей |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество в упаковке | 36 шт |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина | 38 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Толщина | 8 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-11-29
Переваги
Гарне обслуговування, Товар був у наявності


