
Гумостріл брелок шести зарядний Чорний
Продавець: Big Lavka
331,5 ₴442 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 2П1013-664-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гумостріл брелок шести зарядний Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 111.5 г |
| Длина | 90 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Материал | Металл |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 18 мм |
| Форма | Фигурная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 83 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


