
Гумовий килимок для мишки 30 x 25 см Чорний
Продавець: Mytorg
193,8 ₴228 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1016-510-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гумовий килимок для мишки 30 x 25 см Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 300 мм |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 3 мм |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 250 мм |
| Материал поверхности | Лайкра (текстиль) |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



