
Іграшка Магнітна Риболовля, що розвиває Монтессорі
Продавець: Big Lavka
1 532,25 ₴2 043 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 2П1012-975-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Іграшка Магнітна Риболовля, що розвиває Монтессорі». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Возраст | От 3-х лет |
| Длина | 265 мм |
| Количество составных элементов | 46 шт |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Рыбалка |
| Тип питания | Батарейки |
| Толщина | 90 мм |
| Ширина | 265 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
2025-08-09
2025-01-20
2024-12-28
2024-12-25
Не рекомендую!Безвідповідальне ставлення до замовлення!На моє прохання відправити іграшку було обіцяно , що вона буде відправлена, але станом на зараз так і не відправили 😏Не рекомендую!!!
Переваги
Відправляли довше обіцяного


