
Іграшка Рука Реч Венсдей Wednesday Сімейка Аддамс 14,5 см ПВХ
Продавець: Mytorg
320,45 ₴377 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1012-308-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Іграшка Рука Реч Венсдей Wednesday Сімейка Аддамс 14,5 см ПВХ». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 14.5 см |
| Длина | 20.5 см |
| Состояние | Новое |
| Тип игрушки | Интерьерная |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 14.5 см |
| Материал | ПВХ |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


