
Іграшковий Конструктор автомат з прицілом Qman 52002 Гвинтівка стріляє м'якими кулями 747 деталей
Продавець: Kanctovar
1 799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 52002
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Іграшковий Конструктор автомат з прицілом Qman 52002 Гвинтівка стріляє м'якими кулями 747 деталей». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Qman |
| Тип конструктора | Блочный |
| Пол | Для мальчиков |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Тематика | Военная техника |
| Количество деталей | 747 шт |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 600 мм |
| Ширина упаковки | 90 мм |
| Высота упаковки | 330 мм |
| Количество деталей До | 747 |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-03-21
мінус зірочка за комунікацію. дозвонитись по жодному вказаному телефону неможливо. в остальному все добре.
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності


