
Ігрова комп'ютерна мишка GAMING MOUSE X7 4800 dpi Дротова миша з підсвічуванням
Продавець: Kanctovar
549 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: 8890/SP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Ігрова комп'ютерна мишка GAMING MOUSE X7 4800 dpi Дротова миша з підсвічуванням». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Мышь |
| Назначение | Для ПК и Ноутбука |
| Подключение устройства | Проводное |
| Интерфейс подключения | USB |
| Цвет | Черный |
| Длина | 136 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Высота | 36 мм |
| Вес | 115 г |
| Состояние | Новое |
| Тип мыши | Оптическая лазерная |
| Конструкция мыши | Игровая |
| Дизайн мыши | Для правой руки |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-05-04
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-02-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




