
Ігрова консоль на 1000 ігор з екраном 5.1" та TV виходом PSP X7 8GB
Продавець: Kanctovar
1 299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 9042/SP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ігрова консоль на 1000 ігор з екраном 5.1" та TV виходом PSP X7 8GB». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | PSP |
| Тип приставки | Портативная |
| Диагональ экрана | 5.1 дюйм |
| Объем накопителя | 8 GB |
| Интерфейсы | jack 3.5 мм, AV-выход, USB |
| Питание | Li-Ion |
| Время работы | 4 час |
| В комплект входит | USB-кабель |
| Цвет корпуса | Серый |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 195 мм |
| Высота | 84 мм |
| Глубина | 17 мм |
| Вес | 200 г |
| Объем встроенной памяти | 8 GB |
| Тип оперативной памяти | DDR |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-03-26
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили


