
Ігрова міні клавіатура механічна провідна геймерський кейпад ігор K60 RGB Keypad для однієї руки підсвічуванням
Продавець: mybuttins
1 799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 000-32
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ігрова міні клавіатура механічна провідна геймерський кейпад ігор K60 RGB Keypad для однієї руки підсвічуванням». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 85Напальчники Sarafox v6 Carbon Fiber для гри на смартфоні в пабг пубг pubg, довгі (4 шт) + бокс
ШІ 93Напальчники Sarafox v1 Carbon Wasp Feelers ігрові геймерські для пабга гри на телефоні пубг pubg mobile 2 шт
ШІ 85Комплект Sarafox F6 для гри в 6 пальців ігрові тригери напальчники для телефона PUBG Standoff 2 COD Mobile
ШІ 82Комплект 2 пари ігрові напальчники Sarafox v1.1 для телефона смартфона планшета пубг пабг мобайл pubg mobile
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Назначение | Универсальная |
| Подключение устройства | Проводное |
| Интерфейс подключения | USB |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 245 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Высота | 38 мм |
| Вес | 410 г |
| Состояние | Новое |
| Конструкция клавиатуры | Игровая |
| Тип клавиатуры | Механическая |
| Количество клавиш клавиатуры | 33 |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Разъем для наушников | Нет |
| Разъем для микрофона | Нет |
| Встроенный Тачпад | Нет |
| Тип | Кейпад |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-01
гарна клавіатура, дуже сподобалася)
Переваги
Гарне обслуговування