
Ігрова миша XTRIKE ME Gaming Backlight GM-327
Продавець: mybuttins
399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: GM-327
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Ігрова миша XTRIKE ME Gaming Backlight GM-327». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 85Напальчники Sarafox v6 Carbon Fiber для гри на смартфоні в пабг пубг pubg, довгі (4 шт) + бокс
ШІ 93Напальчники Sarafox v1 Carbon Wasp Feelers ігрові геймерські для пабга гри на телефоні пубг pubg mobile 2 шт
ШІ 85Комплект Sarafox F6 для гри в 6 пальців ігрові тригери напальчники для телефона PUBG Standoff 2 COD Mobile
ШІ 82Комплект 2 пари ігрові напальчники Sarafox v1.1 для телефона смартфона планшета пубг пабг мобайл pubg mobile
📋 Технічні характеристики
| Производитель | XTRIKE ME |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 98 г |
| Высота | 40 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Дизайн мыши | Для правой руки |
| Длина | 126 мм |
| Интерфейс подключения | USB |
| Количество клавиш мыши | 7 |
| Конструкция мыши | Игровая |
| Подключение устройства | Проводное |
| Разрешение оптического сенсора | 3200 dpi |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мышь |
| Тип мыши | Оптическая лазерная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 70 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2023-05-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-03-10
Все як і в описі, мишка приємно тримати в руках, освітлення достатньо насичене і яскраве, багато режимів зміни DPI, але є один мінус - "мертва" зона для освітлення, тобто невелика (але помітна) частина малюнку біля колесика не світиться.
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності