
Ігрова поверхня (Килимок для мишки) SHLab Chainsaw Man SHM-881 (90х40 см)
Продавець: Сота Мода
399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 38287
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ігрова поверхня (Килимок для мишки) SHLab Chainsaw Man SHM-881 (90х40 см)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Ігрова поверхня (Килимок для мишки) SHLab Китайський Дракон SHM-845 (90х40 см)

Ігрова поверхня (Килимок для мишки) SHLab Птахи в Сакурі SHM-870 (70х30 см)

Ігрова поверхня (килимок для мишки) SHLab Дракон BnW SHM-850 (70х40 см)

Ігрова поверхня (Килимок для мишки) SHLab Будинок у Снігу SHM-858 (90х40 см)
📋 Технічні характеристики
| Производитель | SHLab |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 90 мм |
| Материал поверхности | Ткань |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 3 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 90 мм |
| Особенности | Совместимость с оптической мышью|Совместимость с лазерной мышью |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-30
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


