
Ігрова приставка Dendy на 620 ігор Mini Game Anniversary Edition Приставка для телевізора з двома джойстиками
Продавець: Velotrend
499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 01118/MB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Ігрова приставка Dendy на 620 ігор Mini Game Anniversary Edition Приставка для телевізора з двома джойстиками». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| В комплект входит | Игровая приставка, Джойстики, USB-кабель, AV-кабель |
| Вес | 137 г |
| Высота | 44 мм |
| Глубина | 101 мм |
| Интерфейсы | AV-выход |
| Линейки | Dendy |
| Особенности | Поддержка HD |
| Состояние | Новое |
| Тип приставки | Стационарная |
| Цвет корпуса | Серый |
| Ширина | 130 мм |
| Язык издания | Английский |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-01-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2025-12-03
Дякую..🤝
Переваги
Актуальний опис