
Ігрова приставка U-BOX EXTREME Mini Game Box AHH-07 Портативна приставка
Продавець: Kanctovar
449 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: AHH-07/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ігрова приставка U-BOX EXTREME Mini Game Box AHH-07 Портативна приставка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип приставки | Стационарная |
| Линейки | Dendy |
| Сенсорный экран | Нет |
| Жесткий диск | Нет |
| Интерфейсы | AV-выход |
| Питание | AAA |
| В комплект входит | Сетевой адаптер, Джойстики, AV-кабель, Инструкция, Игровая приставка |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Язык издания | Английский |
| Ширина | 125 мм |
| Высота | 55 мм |
| Глубина | 20 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-01-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець


