
Ігрова ТВ-приставка M8 mini 4K на Android TV із вбудованим емулятором ретро-ігор та джойстиками
Продавець: Kanctovar
1 599 ₴2 199 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності90 замовлень
Артикул: 16189/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 7 відгуків покупців для «Ігрова ТВ-приставка M8 mini 4K на Android TV із вбудованим емулятором ретро-ігор та джойстиками». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | SEGA |
| Тип | Смарт приставка |
| Оснащение | Флеш накопитель, Доступ в интернет |
| Портативный | Да |
| Выходы | HDMI |
| Интерфейсы | USB |
| Максимальное разрешение видео | UltraHD |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Длина | 82 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Высота | 16 мм |
| Встроенная память | 64Гб |
| Операционная система | Google Android |
| Количество USB-портов | 1 |
| Оперативная память | 2Гб |
| Поддержка форматов сжатия | H.263, H.264, H.265, HD MPEG4, VP9 |
| Аудио | AAC, APE, DDP, FLAC, HD, MP3, OGG, TrueHD, WMA |
| Поддержка многоканального звука | 5.1 Surround |
| Порты | HDMI 2.1. IR порт 2xUSB 2.0 LAN-порт Слот карт памяти micro SD. AV порт Порт питания DC in. |
| Поддержка | Miracast, AirPlay, DLNA. |
| Программная клавиатура | Да |
| Есть | Wi-Fi или Ethernet |
💬 Відгуки покупців (7)
2023-12-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-12-09
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-12-09
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-12-09
Переваги
Ввічливий продавець, Товар був у наявності2023-12-07
Переваги
Гарне обслуговування2023-12-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-12-05
Переваги
Швидко відправили


