
Ігрова ТВ приставка M8 MINI з джойстиками / Ігрова консоль / Приставка ігрова
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Ігрова ТВ приставка M8 MINI з джойстиками / Ігрова консоль / Приставка ігрова». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Тип приставки | Портативная |
| Линейки | Android |
| Интерфейсы | HDMI, AV-выход, USB |
| В комплект входит | Игровая приставка, Джойстики, HDMI-кабель |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 82 мм |
| Высота | 82 мм |
| Глубина | 16 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
Жах просто. Я замовила дитині приставку, коли оформила замовлення мені видало зовсім іншу картинку. Звʼязалась з магазином і мені сказали що тієї немає в наявності. Може щось інше запропонувати, на що я відповіла що мені потрібна саме та . Мені запропонували почекати уточнять чи зможуть замовити і вислати ту що мені потрібно я погодилась бо в мене був час ще почекати . В результаті мені пишуть через пару днів що є приставка прийде до 4 го числа , кажу добре . Приставка прийшла але дорожче треба переслати різницю їм на ФОП , окей зробила. Відправили на наступний день , на добре . Дитина чекає подарунок на день народження!!! І що ви думаєте? Ми йдемо її забирати а там взагалі якась ліва третя приставка!!! Ну тепер можна уявити яка у дитини була просто істерика і розчарування що довгоочікуваного подарунку немає….Нажаль ось така у нас історія з цим магазином .Кошти різниці повертають досі… спілкування майже на 0 . Дуже розчарована
Вічливі люди.