
Ігровий Будиночок-піаніно з музикою та світлом YL605A Розвиваюча музична іграшка з лабіринтом та гіркою
Продавець: Kanctovar
1 399 ₴1 549 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: YL605A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ігровий Будиночок-піаніно з музикою та світлом YL605A Розвиваюча музична іграшка з лабіринтом та гіркою». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Лабиринт |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 12 мес |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Высота | 275 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Ширина упаковки | 250 мм |
| Высота упаковки | 320 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-05-31
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


