
Ігровий кулемет 61 см на акумуляторі, стріляє м'якими кулями з прицілом, окулярами M619-1 Камуфляжний
Продавець: Velotrend
1 759 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: M619-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ігровий кулемет 61 см на акумуляторі, стріляє м'якими кулями з прицілом, окулярами M619-1 Камуфляжний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 235 мм |
| Длина | 610 мм |
| Длина упаковки | 645 мм |
| Комплектация мишенью | Нет |
| Максимальная дальность стрельбы | 10 м |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Фонарик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автомат |
| Тип боеприпасов | Мягкие патроны |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Серый |
| Ширина упаковки | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності