
Ігровий розвиваючий килимок для немовляти Limo Toy M 3455 Музичний ігровий килимок з українською озвучкою
Продавець: Kanctovar
719 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: M 3455
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ігровий розвиваючий килимок для немовляти Limo Toy M 3455 Музичний ігровий килимок з українською озвучкою». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Limo Toy |
| Тип | Игровой коврик |
| Пол | Унисекс |
| Материал | Ткань |
| Цвет | Разные цвета |
| Особенности | Мелодии, Звуковые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Длина | 720 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 500 мм |
| Ширина упаковки | 45 мм |
| Высота упаковки | 370 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-29
Оперативно відправили. Дякую
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності





