
Інтерактивна іграшка Robo Fish Series 2, що активується водою Синій
Продавець: Big Lavka
528,75 ₴705 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1014-138-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Інтерактивна іграшка Robo Fish Series 2, що активується водою Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Zuru |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 3.5 см |
| Длина | 7.5 см |
| Количество | 1 шт |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Животное |
| Тип питания | Батарейки |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 2 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-28
товар взагалі невідповідає опису кусок пластмаси з моторчіком
Переваги
Ціна вище заявленої, Товар не відповідав опису, Відправляли довше обіцяного


