
Інтерактивна літаюча лялька Фея, що світиться, на акумуляторі
Продавець: Kanctovar
249 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: DIY8018/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Інтерактивна літаюча лялька Фея, що світиться, на акумуляторі». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Кукла |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, USB-разъем |
| Высота | 18 см |
| Вес | 340 г |
| Тип питания | Аккумулятор, Батарейки, Сеть |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 160 мм |
| Ширина упаковки | 50 мм |
| Высота упаковки | 195 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-12-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


