
Інтерактивна лялька-пупс з волоссям 44 см для дівчинки на в модному одязі Малятко BLS008O-S-UA
Продавець: Kanctovar
1 029 ₴1 230 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: BLS008O-S-UA
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Інтерактивна лялька-пупс з волоссям 44 см для дівчинки на в модному одязі Малятко BLS008O-S-UA». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Малятко |
| Тип | Пупс |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Материал | Пластик |
| Высота | 44 см |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 340 мм |
| Ширина упаковки | 190 мм |
| Высота упаковки | 370 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-12-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


