
Інтерактивний дитячий плакат з українським алфавітом Букварик Limo Toy 7031 UA Плакат із загадками та іграми
Продавець: Kanctovar
349 ₴420 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності220 замовлень
Артикул: 7031 UA
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 8 відгуків покупців для «Інтерактивний дитячий плакат з українським алфавітом Букварик Limo Toy 7031 UA Плакат із загадками та іграми». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Limo Toy |
| Пол | Унисекс |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Голубой |
| Особенности | Мелодии, Звуковые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Диаметр | 470 мм |
💬 Відгуки покупців (8)
2024-10-23
2024-10-15
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2024-10-03
Швидко, якісно і не дорого. 2 дні і товар забрала з пошти. Супер
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили2024-09-29
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2024-09-13
Відправили швидко, та гвинт де потрібно вставити батарейки був вже зіпсований, дуже багато зусиль пішло щоб відкрити. Ще поклали не ті батарейки(((Але в цілому товар класний і відповідає опису, дитина задоволена
2024-05-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-04-23
Переваги
Актуальна ціна2024-04-13



