
Інвертор акумуляторний – зарядна станція для дому EP-3018-300W 12V/18Ah із сонячною панеллю 45W
Продавець: Kanctovar
7 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 15457/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Інвертор акумуляторний – зарядна станція для дому EP-3018-300W 12V/18Ah із сонячною панеллю 45W». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Длина | 240 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Высота | 75 мм |
| Вес | 2300 кг |
| Зарядка батареи | От сети, От солнечной энергия |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 20000 А·ч |
| Разъемы | Розетка AC 220В, DC, Type-C, USBx2 |
| Выходное напряжение | 18 В |
| Входное напряжение | 12 В |
| Особенности | Быстрая зарядка |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет | Черный |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-09-15
Все супер все працює
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-08-04
По заявленим параметрам співпадає. Полегшела перенесення жаркої погоди при вимикання електроенергії. Працював вентилятор, телевізор тривали час. Рекомендую продавця! Замовлення швидко прийнято до обробки і оперативна доставка. Продавцю гарних продажів!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-14
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець


