
Інвертор для автомобільних акумуляторів 12V 220V 1600W Перетворювач напруги для квартири чистий синус
Продавець: Kanctovar
1 899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 16197/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Інвертор для автомобільних акумуляторів 12V 220V 1600W Перетворювач напруги для квартири чистий синус». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Виды индикации | Звуковая |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от разряда аккумуляторной батареи | Да |
| КПД, не менее | 90 % |
| Количество аналоговых выходов | 1 |
| Номинальная мощность | 1600 Вт |
| Номинальное входное напряжение | 12 В |
| Номинальное выходное напряжение | 220 В |
| Солнечная батарея | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип рабочей величины | Мощность |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Частота | 50 Гц |
| Число фаз питания | 1 |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-07-10
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


