
Інвертор перетворювач KC-1200D 12v-220v 1200W з LCD дисплеєм Лучшая цена
Продавець: Tobe
2 141 ₴2 254 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1200DKCNVRTR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Інвертор перетворювач KC-1200D 12v-220v 1200W з LCD дисплеєм Лучшая цена». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 81Електропростирадло зі зносостійкої байки з підігрівом від мережі з регулюванням температури 70х150 см Лучшая цена
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 Лучшая цена
ШІ 75Устілки Foot Warmers, самонагрівальні Хімічні Термостолки для Ніг Лучшая цена
ШІ 82Лампочка з акумулятором 2x18650 20w Лучшая цена
📋 Технічні характеристики
| Производитель | UKC |
| Номинальное выходное напряжение | 220 В |
| Номинальное входное напряжение | 12 В |
| Номинальная мощность | 1700 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип рабочей величины | Напряжение |
| Виды индикации | LCD |
| Допустимая пиковая мощность | 2000 |
| КПД, не менее | 90 |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-11
Переваги
Товар не відповідав опису