
Іригатор XIAOMI MIJIA F300 для ротової порожнини 240 мл Зелений
Продавець: Big Lavka
2 240,25 ₴2 987 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1013-939-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Іригатор XIAOMI MIJIA F300 для ротової порожнини 240 мл Зелений». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Xiaomi |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 210.9 мм |
| Длина | 99.5 мм |
| Объем резервуара для воды | 240 мл |
| Состояние | Новое |
| Технология чистки | Микропузырьковая |
| Тип | Ирригатор |
| Тип ирригатора | Портативный |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Функции | Глубокая чистка |
| Цвет корпуса | Белый |
| Ширина | 74.3 мм |
| Время заряда аккумулятора | 4 |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-16
Дуже швидко надіслали. У використанні зручний. Дякую.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


