
K-Snake G92 кабельна USB міні- клавіатура з підсвічуванням гри 35 клавіш Keypad для ПК комп' ютера
Продавець: mybuttins
749 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: G92
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «K-Snake G92 кабельна USB міні- клавіатура з підсвічуванням гри 35 клавіш Keypad для ПК комп' ютера». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 85Напальчники Sarafox v6 Carbon Fiber для гри на смартфоні в пабг пубг pubg, довгі (4 шт) + бокс
ШІ 93Напальчники Sarafox v1 Carbon Wasp Feelers ігрові геймерські для пабга гри на телефоні пубг pubg mobile 2 шт
ШІ 85Комплект Sarafox F6 для гри в 6 пальців ігрові тригери напальчники для телефона PUBG Standoff 2 COD Mobile
ШІ 82Комплект 2 пари ігрові напальчники Sarafox v1.1 для телефона смартфона планшета пубг пабг мобайл pubg mobile
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 274 г |
| Высота | 4 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 25 мм |
| Интерфейс подключения | USB |
| Количество клавиш клавиатуры | 35 |
| Конструкция клавиатуры | Эргономическая |
| Назначение | Универсальная |
| Наличие цифрового блока | Нет |
| Подключение устройства | Проводное |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип клавиатуры | Мембранная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 18 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-06-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець