
Кабельний тестер LAN мережі rj45 SC8108 + Adapter
Продавець: Mytorg
1 010,65 ₴1 189 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1002-625-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Кабельний тестер LAN мережі rj45 SC8108 + Adapter». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 80 мм |
| Длина | 180 мм |
| Монитор | ЖК |
| Назначение | Для базовой проверки |
| Область применения | Коаксиальный кабель |
| Питание | Батарейки одноразовые |
| Ширина | 40 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-05-27
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності


