
Камера хмарного зберігання Cloud Storage Wi-Fi, цифрова відеоняня HP227
Продавець: HappyHouse
442 ₴552 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1536
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Камера хмарного зберігання Cloud Storage Wi-Fi, цифрова відеоняня HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Camera |
| Состояние | Новое |
| Аудиовыход | Да |
| Вес | 500 |
| Встроенный микрофон | Да |
| Высота | 20 мм |
| Датчик движения | Да |
| Длина | 25 мм |
| Порт для SD-карты | Да |
| Применение | Внутренняя |
| Режим съемки "День/ночь" | Да |
| Тип камеры | Wi-Fi |
| Угол наклона | 120 |
| Угол поворота | 350 |
| Форм-фактор | Поворотный |
| Ширина | 15 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-09
неработает отправляю назад лохотрон🤣
Переваги
Товар не відповідав опису