
Камера відеоспостереження зовнішня C18 Tuya app Wi-Fi IP 3.0MP з нічним баченням і поворотним механізмом
Продавець: Захист Плюс
1 539 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1438
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Камера відеоспостереження зовнішня C18 Tuya app Wi-Fi IP 3.0MP з нічним баченням і поворотним механізмом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Вулична камера безпеки з подвійними об'єктивами, P11 ICSEE 360°, 8MP Wi-Fi камера з автовідстеженням, IP66

Фотоловичка PR700 з нічним баченням, 36 МП, 1080P, водонепроникна, захист IP66 для прихованого спостереження

Бездротова 4G-камера TP-15 V380 із сонячною панеллю, подвійними об'єктивами та картою пам'яті 32GB

Цифрова відеоняня Baby Monitor з 5-дюймовим IPS-екраном, акумулятором 5000 мА·год, нічним баченням і двостороннім
📋 Технічні характеристики
| Производитель | TUYA |
| Страна производитель | Китай |
| Тип камеры | Wi-Fi |
| Форм-фактор | Поворотный |
| Применение | Внутренняя/Уличная |
| Тип матрицы | CMOS |
| Физический размер матрицы | 1/3" |
| Разрешающая способность (ТВЛ) | 1000 |
| Разрешающая способность (Мп) | 3 |
| Изображение картинки | Цветная |
| Режим съемки "День/ночь" | Да |
| Переключение режимов "День/ночь" | Full-color Starlight |
| Наличие ИК-подсветки | Да |
| Дальность ИК-подсветки | 30 м |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Да |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Дальность LED подсветки | 30 м |
| Разрешение матрицы | 1920x1080 |
| Количество мегапикселей | 3 Мп |
| Чувствительность | 0.001 люкс |
| Отключаемый ИК-фильтр | Нет |
| Сигнал/шум | 50 дБ |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Возможность смены объектива | Нет |
| Светосила объектива | 2 F |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Минимальное значение фокусного расстояния | 3.6 мм |
| Максимальное значение фокусного расстояния | 3.6 мм |
| Оптическое увеличение | 0 х |
| Диафрагма | Фиксированная |
| Угол обзора по вертикали | 90 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 360 град. |
| Цифровое увеличение | 4 х |
| WDR | Нет |
| DNR | Да |
| BLC | Да |
| DSS | Нет |
| Приватные маски | Нет |
| Обнаружение движения | Да |
| Распознавание номеров | Нет |
| Аудиовыход | Нет |
| Компонентный видеовыход | Нет |
| Композитный видеовыход | Нет |
| Микрофонный вход | Нет |
| Беспроводной интерфейс | Да |
| RS-232 | Нет |
| RS-485 | Нет |
| ИК-порт | Нет |
| Порт для SD-карты | Да |
| Встроенный микрофон | Да |
| Антивандальный корпус | Нет |
| Подогрев корпуса | Нет |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP66 |
| Угол поворота | 360 град. |
| Угол наклона | 90 град. |
| Питание | Сеть 12В |
| Напряжение | 12 В |
| Минимальная рабочая температура | -30 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Длина | 180 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Высота | 90 мм |
| Вес | 550 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Белый |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності