
Кавомолка Domotec MS-1206 HP227
Продавець: HappyHouse
228 ₴325,6 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MS1206KOFEMOLKA
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Кавомолка Domotec MS-1206 HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Domotec |
| Высота | 160 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Материал | Алюминий |
| Назначение | Бытовое |
| Состояние | Новое |
| Тип кофемолки | Ножевая |
| Тип привода | Электропривод |
| Ширина | 100 мм |
| Вес | 0.4 |
| Номинальное напряжение | 220-240 |
| Объем контейнера для зерен | 250 |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності