
Кавомолка електрична RAF R.7122 на 280 Вт Кавомолка для кави та спецій
Продавець: Kanctovar
649 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 00425/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Кавомолка електрична RAF R.7122 на 280 Вт Кавомолка для кави та спецій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Кавомолка електрична RAF R-7113 ножова 4 леза 300 Вт подрібнювач із неіржавкої сталі YU227

Кавомолка електрична RAF R7113 220В 150Вт з нержавіючої сталі YU227

Кавомолка електрична RAF R7113 220В 150Вт з нержавіючої сталі HP227

Кавомолка електрична RAF R-7113 ножова 4 леза 300 Вт подрібнювач із неіржавкої сталі HP227
📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Бытовое |
| Тип привода | Электропривод |
| Тип кофемолки | Ножевая |
| Потребляемая мощность | 280 Вт |
| Объем контейнера для зерен | 85 г |
| Емкость для молотого кофе | Да |
| Объем емкости для молотого кофе | 100 г |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Таймер | Нет |
| Импульсный режим | Да |
| Материал жерновов | Металл |
| Высота | 290 мм |
| Ширина | 85 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-07-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


