
Кавомолка роторна електрична BITEK BT-7113 на 4 леза 300 Вт з нержавіючої сталі для кави
Продавець: Kanctovar
349 ₴449 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 7189/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Кавомолка роторна електрична BITEK BT-7113 на 4 леза 300 Вт з нержавіючої сталі для кави». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | BiTEK |
| Назначение | Бытовое |
| Тип привода | Электропривод |
| Тип кофемолки | Ножевая |
| Потребляемая мощность | 300 Вт |
| Объем контейнера для зерен | 85 г |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Состояние | Новое |
| Таймер | Нет |
| Импульсный режим | Да |
| Дозатор | Нет |
| Материал жерновов | Металл |
| Высота | 170 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Глубина | 120 мм |
| Вес | 3 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-18
Заказ оформили очень быстро, и доставка была очень быстро , заказала кофемолку, но к сожалению пришла не рабочая
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна


