
Кавоварка Bialetti Venus Copper Induction гейзерна на 4 чашки 170 мл.
Продавець: KmBK
2 699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 0007284/CN
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Кавоварка Bialetti Venus Copper Induction гейзерна на 4 чашки 170 мл.». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bialetti |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.36 кг |
| Высота | 203 мм |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Тип используемого кофе | Молотый |
| Тип кофеварки | Гейзерная |
| Тип профессиональной кофемашины | Традиционная |
| Тип управления | Механическое |
| Ширина | 145 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-05-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-05-22
Переваги
Товар не відповідав опису





