
Кавоварка електрична RAF R.102S турка з автовідключенням 550мл 400 Вт Турецький кавник
Продавець: Kanctovar
649 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: R.102S/208
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Кавоварка електрична RAF R.102S турка з автовідключенням 550мл 400 Вт Турецький кавник». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Назначение | Бытовое |
| Сфера использования | Fast-food, Уличная торговля |
| Тип кофеварки | Кофе "по-турецки" |
| Тип профессиональной кофемашины | Полуавтоматическая |
| Тип управления | Электронное |
| Тип используемого кофе | Молотый |
| Объем | 0.5 л |
| Давление помпы | 15 бар |
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Цвет корпуса | Голубой |
| Состояние | Новое |
| Приготовление молочных напитков | Автоматическое |
| Капуччинатор | Нет |
| Контроль крепости кофе | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Встроенная кофемолка | Нет |
| Дисплей | Да |
| Подсветка дисплея | Да |
| Таймер | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал кофейника | металл |
| Высота | 220 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глубина | 150 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-12-12
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна


