
Кавоварка крапельна на дві чашки RAF SKY Електрична потужна побутова кавоварка для дому та офісу
Продавець: Kanctovar
799 ₴900 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: RS7320/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Кавоварка крапельна на дві чашки RAF SKY Електрична потужна побутова кавоварка для дому та офісу». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Назначение | Бытовое |
| Тип кофеварки | Капельная |
| Тип профессиональной кофемашины | Автоматическая |
| Тип управления | Механическое |
| Тип используемого кофе | Зерна, Молотый |
| Объем | 0.42 л |
| Фильтр | одноразовый |
| Потребляемая мощность | 650 Вт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Капуччинатор | Нет |
| Контроль крепости кофе | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Регулировка температуры кофе | Нет |
| Регулировка жесткости воды | Нет |
| Противокапельная система | Нет |
| Быстрый пар | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Подача горячей воды | Да |
| Одновременное приготовление двух чашек | Да |
| Подогрев чашек | Нет |
| Высота | 190 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Способ приготовления капучино | Ручной |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-04-11



