
Кавоварка Luma Bella LB-54003 для дому з автовимкненням на 4 чашки електрична 250 мл потужністю 550 Вт
Продавець: Onlylee
977 ₴1 067 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: О-LB-54003 Green
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Кавоварка Luma Bella LB-54003 для дому з автовимкненням на 4 чашки електрична 250 мл потужністю 550 Вт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Бездротовий акумуляторний тример VGR V-105 машинка для стриження волосся, бороди та носа з насадками
ШІ 97Багатофункціональний жіночий епілятор 5 в 1 Geemy GM-7003 з підсвіткою жіноча електробритва
ШІ 85Дитячий фотоапарат миттєвого друку Children's Printing Camera Y600 з підтримкою microSD card 2 камери Pink
ШІ 100Акумуляторна машинка для стриження хатніх тварин (собак і кішок) Geemy GM-634
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Luma Bella |
| Назначение | Бытовое |
| Тип кофеварки | Электротурка |
| Тип профессиональной кофемашины | Автоматическая |
| Тип управления | Сенсорное |
| Тип используемого кофе | Молотый |
| Объем | 0.25 л |
| Потребляемая мощность | 550 Вт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Состояние | Новое |
| Индикатор работы | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Подача горячей воды | Да |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Пластик |
| Длина сетевого шнура | 0.8 м |
| Высота | 220 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Вес | 1 |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності