
Кемпінговий душ з помпою від прикурювача на 12V DK-02 Переносний вуличний душ для подорожей
Продавець: Velotrend
849 ₴1 049 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 16320/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Кемпінговий душ з помпою від прикурювача на 12V DK-02 Переносний вуличний душ для подорожей». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Протек |
| Вес | 874 г |
| Вид душа | Автомобильный |
| Длина | 27.5 см |
| Материал | ПВХ |
| Особенности душа | Насос |
| Сезон | Лето |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 6 см |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 26 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-05-12
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Актуальна ціна