
Керамічний обігрівач 1500Вт Handy Heater Pure Warmth / Портативний міні електрообігрівач
Продавець: GoodChoise
359 ₴512,86 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234571285
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Керамічний обігрівач 1500Вт Handy Heater Pure Warmth / Портативний міні електрообігрівач». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | Напольный, Настольный |
| Состояние | Новое |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Серый |
| Высота | 161 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глубина | 136 мм |
| Особенности | Терморегулятор |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Назначение | Бытовое |
| Безопасность | Отключение при падении |
| Тип источника энергии | Электрический |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності