
Керамічний Пуровер Hario V60 02 Matte Black чорний
Продавець: KmBK
1 244 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності140 замовлень
Артикул: VDC-02-MB-EX
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Керамічний Пуровер Hario V60 02 Matte Black чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип посуды | Пуровер |
| Материал | Керамика |
| Объем | 400 мл |
| Цвет | Черный |
| Высота | 100 мм |
| Ширина | 137 мм |
| Диаметр | 115 мм |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Производитель | Hario |
| Страна производитель | Япония |
| Материал ручки | керамика |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




