
Хромована настінна вішалка на 4 подвійні гачки 31,5*8*13 см X2-253 в упаковці 2 шт
Продавець: Kanctovar
139 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 87713/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Хромована настінна вішалка на 4 подвійні гачки 31,5*8*13 см X2-253 в упаковці 2 шт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип вешалки | Настенная |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Цвет | Серебристый |
| Состояние | Новое |
| Крючки | металл |
| Ширина | 80 мм |
| Высота | 130 мм |
| Длина | 315 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-10
Обслуговування бездоганне. Дуже гарно запаковали, все пришло ціле і без подряпин))І сам товар дуже сподобався, гарна якість, доступна ціна, виглядає СУПЕР. РЕКОМЕНДУЮ І ПРОДАВЦЯ І ТОВАР))
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



