
Кільцева світлодіодна лампа Ring Fill Light QX-200 діаметром 20 см
Продавець: Fenix Shops
199 ₴300 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 1501
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Кільцева світлодіодна лампа Ring Fill Light QX-200 діаметром 20 см». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
🔍 Схожі товари
Більше →
Кільцева світлодіодна лампа 26 см без штатива Ring Fill Light LC666 Лучшая цена

Кільцева світлодіодна лампа LED лампа LC-666 26 см Лучшая цена

Кільцева світлодіодна лампа 26 см без штатива Ring Fill Light LC666 YU227

Кільцева світлодіодна лампа зі штативом, підсвічування для селфи, набір блогера Professional Live Stream YU227
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Ring Light |
| Диаметр кольца | 20 см |
| Цвет | Белый |
| Тип питания | USB-порт, Сеть |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Цветовая температура | 6000K |
| Источник света | LED module |
| Угол рассеивания | 180 град. |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение сети | 220 В |
| Управление | Пульт |
| Мощность | 10 Вт |
| Вид изделия | Кольцевая лампа |
| Цвет свечения | Холодный белый |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-30
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності