
Кістовий гіроскопічний еспандер Gyro Ball Чорний
Продавець: Big Lavka
363 ₴484 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1012-306-01
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Кістовий гіроскопічний еспандер Gyro Ball Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.27 кг |
| Длина | 7 см |
| Сопротивление | 56 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кистевой |
| Тип нагрузки | Вращение |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 5.5 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-31




