
Класичний візочок для ляльок з просторою люлькою і складаним капюшоном 8826H-2S Рожевий з сірим
Продавець: Kanctovar
1 499 ₴1 699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 8826H-2S
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Класичний візочок для ляльок з просторою люлькою і складаним капюшоном 8826H-2S Рожевий з сірим». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Melogo |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 710 мм |
| Длина | 480 мм |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Материал коляски | Металл, Текстиль, Пластик |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 390 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-19
Коляска супер. Донька задоволена.



